پروفایل وکلا

  1. خانه
  2. پروفایل وکلا
وکلای لاهوت
رضا ببری وکیل پایه یک دادگستری

رضا ببری

وکیل پایه یک دادگستری
وکیل پایه یک دادگستری تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با بیش از 5 سال سابقه فعالیت حقوقی در زمینه های مختلف حوزه حقوق اعم از مشاوره حقوقی شرکت ها و وکالت در دعاوی خصوصی در زمینه های ملکی، ثبتی، امور قراردادها و اسناد تجاری و دعاوی کیفری ( کیفری یک و جرایم علیه اموال )
مشاهده رزومه
مهدی نقی پور - مدیر مارکتینگ حقوقی

مهدی نقی پور

مدیر مارکتینگ
تولید محتوا، سئو و مدیریت پنل های تبلیغات مجازی جهت افزایش ورودی و بهبود نرخ تبدیل سایت تخصص اصلی ایشان می باشد. متخصص مارکتینگ، سئو و تولید محتوا با بیش از 5 سال سابقه در زمینه دیجیتال مارکتینگ تخصصی برای موسسات حقوقی و مهاجرتی و دفاتر وکالت. مدیریت وب سایت موسسات مهاجرتی و حقوقی فرهنگ تفاهم، تهران مدافع، سلوک عدل، لیگال اپلای، گروه وکلای فراز در سابقه خود دارد.
مشاهده رزومه
محسن احمدپور - وکیل پایه یک دادگستری

محسن احمدپور

کارآموز وکالت
کارآموز کانون وکلای دادگستری مرکز، دارای بیش از 4 سال سابقه فعالیت حقوقی در زمینه های مختلف. سابقه همکاری به عنوان مشاور و وکیل شرکت های مختلف. متخصص در زمینه حقوق مالیاتی، شرکت های تجاری و اسناد تجاری. دارای سابقه در دعاوی ملکی ثبتی، خانواده و...
مشاهده رزومه
مجتبی دینی پور- وکیل پایه یک دادگستری

مجتبی دینی پور

وکیل پایه یک دادگستری
وکیل پایه یک دادگستری حوزه قضایی تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با بیش از 5 سال سابقه فعالیت حقوقی در زمینه های مختلف حوزه حقوق اعم از مشاوره حقوقی نهادهای دولتی و وکالت در دعاوی  حقوقی خصوصی در زمینه های ملکی، ثبتی، امور قرادادها و اسناد تجاری و دعاوی کیفری ( جرایم علیه اموال )
مشاهده رزومه
فهرست

021 91326040