وکیل ملکی

وکیل ملکی، وکیل متخصص دعاوی ملکی و قراردادها است . پرونده های ملکی یکی از پر تعداد ترین دعاوی مطروحه در دادگستری است. علت این مسئله عدم بهره مندی بیشتر افراد جامعه از وکیل دعاوی ملکی است. ارزش املاک در این سال های اخیر افزایش چشم گیری داشته است. عدم به کارگیری از وکیل ملکی اثرات جبران ناپذیری در روند دادرسی و احقاق حق ایجاد کرده است. در صورتی که شما صاحب املاک و مستغلات هستید یا در رابطه با امور حقوقی ، کیفری و یا ثبتی ملک خود دچار ابهام یا سوال شدید، می توانید با گروه وکلای لاهوت تماس بگیرید. وکلای این مجموعه حقوقی با بهره گیری از تجربه، دانش و تسلطی که به امور ملکی دارند شما را در مسیر دادرسی همراهی می کنند و تلاش می کنند تا با جلوگیری از هزینه تراشی و اطاله ی دادرسی در وقت و هزینه ی شما صرفه جویی کنند.

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی شخصی است که در رشته حقوق تحصیل کرده است . پس از قبولی در آزمون وکالت و طی نمودن پروسه ی کارآموزی و قبولی در آزمون تخصصی اختبار ، پروانه ی وکالت پایه یک دادگستری را دریافت کرده است. وکیل ملک با وجود اینکه مهارت و دانش کافی جهت ورود به تمامی مباحث حقوقی را داراست اما تمام تمرکز و دانش خود را در امور ملکی قرار داده است. دعاوی ملکی یکی از پیچیده ترین دعاوی حقوقی هستند که صرفا آگاهی از قوانین حقوقی و کیفری مثمر ثمر در پرونده نخواهد شد و ریسک ابتلا پرونده به خطرات احتمالی را بالا می برد. وکیل متخصص دعاوی ملکی و قراردادها دانش ، تسلط و تجربه ی بالایی در این زمینه دارد و به روند دفاع در امور ملکی مسلط است. چانچه تمایل دارید این دعاوی به نفع شما پیش برود با گروه وکلای متخصص و مجرب لاهوت در تماس باشید.

gavel
درخواست وکیل
support_agent
درخواست مشاوره
gavel
تنظیم قرارداد

ویژگی های وکیل ملکی خوب

وکیل ملکی خوب چه ویژگی هایی دارد تا بتوانیم به عملکرد وکیل متخصص دعاوی ملکی و قراردادها اعتماد کنیم؟ این سوال همیشه یکی از دغدغه های اصلی صاحبان املاک و مستغلات بوده است. وکیل ملکی خوب با استفاده از دانش و تخصصی که در حوزه املاک کسب کرده است مانع از بین رفتن حقوقی قانونی موکل می شود. .با توجه به اینکه تمام تمرکز و علم وکیل ملکی به پرونده املاک معطوف است امکان بروز اشتباه و از دست دادن فرصت های قانونی به صفر می رسد. وکیل دعاوی ملکی خوب می تواند جهت تسریع در حل پرونده از سابقه کاری، ارتباطات و اعتباراتی که به دست آورده است استفاده کند. وکیل ملکی در تهران علاوه بر ویژگی های ذکر شده باید از فن بیان، توانایی حل تعارض و مسئله، توانایی اقناع مخاطب بهره مند باشد. در ادامه به مهم ترین ویژگی های یک وکیل ملکی خوب اشاره می کنیم:

تخصص

یکی از مهم ترین ویژگی های وکیل ملکی خوب ، تخصص و تبحر در موضوع پرونده ای است که قصد دارد وکالت آن را بر عهده بگیرد. وکیل ملکی که فعالیت تخصصی دارد، تمام توان علمی و تمرکز خود را روی یک موضوع قرار می دهد. وکیل ملکی به همین دلیل نسبت به سایر وکلا از تسلط و علم بیشتری درآن موضوع برخوردار است. فعالیت تخصصی در امر وکالت ریسک خطا و اشتباه در آن پرونده را به طور چشم گیری کاهش می دهد. کاهش ضریب خطا شانس موفقیت وکیل ملکی را بالاتر می برد و سبب اعتبار بیشتر برای وکیل ملکی می شود. موفقیت وکیل ملکی در نهایت با کسب نتیجه ی مطلوب به نفع موکل هم خواهد بود.پر واضح است که وکیل ملکی خوب علاوه بر دانش تخصصی از روند دادرسی امور ملکی ، قوانین و آیین نامه های گسترده و پیچیده ی حوزه املاک، آگاهی کاملی دارد.

وقت شناسی

وقت طلاست ! یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل ملکی خوب وقت شناسی است . این موضوع در امر وکالت و به طور تخصصی در پرونده های حوزه ملک و املاک اهمیت بسیاری دارد. وکیل ملکی خوب باید وظایف قانونی خود را به موقع انجام دهد. به عنوان مثال : طرح دعوا، ارائه دادخواست بدوی یا تجدید نظر ،طرح لایحه دفاعی، حضوربه موقع در جلسه دادرسی و دفاع از موکل، بیان ایرادات طرف مقابل ، اعتراض به رای دادگاه، درخواست صدور اجرائیه و.. باید در وقت مقرر و قانونی انجام بشوند در غیر این صورت می تواند خسارات جدی و بعضا جبران ناپذیری به روند احقاق حق موکل وارد کند. وکیل متخصص دعاوی ملکی و قرارداد ها با شناخت دقیق فرصت ها، انجام اقدامات قانونی، بدون اهمال کاری و فوت وقت از ایجاد هر گونه خسارت جلو گیری می کند و باعث حفظ حق و حقوق موکل می شود.

تجربه

پرونده های ملکی جدا از پیچیدگی و سختی هایی که دارند از اهمیت و ارزش معاملاتی ویژه ای برخوردارند. اهمیت و سختی پرونده های ملکی ضرورت استفاده از وکیل ملکی را بیش از پیش نشان می دهد. وکیل ملکی با تجربه در طرح دعوی و کسب آرا از دادگاه های مختلف، سابقه ای درخشان دارد. وکیل دعاوی ملکی از روند دادرسی پرونده، نحوه رسیدگی قضات، قوانین و آخرین مصوبات و تحولات این حوزه ، رویه ی حاکم در دادگاه ها آگاه است. وکیل ملکی در تهران می تواند با توجه به ظرفیت و موضوع پرونده ی شما بهترین و سریع ترین استراتژی را برای پرونده مطروحه ارائه دهد. نتیجه ی استفاده از علم و تخصص وکیل ملکی با تجربه ، مدیریت اصولی پرونده ، جلوگیری از ضرر و زیان به موکل، کاهش هزینه دادرسی پرونده و صرفه جویی در وقت و در نهایت کسب رای به نفع موکل خواهد بود.

درخواست مشاوره حقوقی
در کمتر از یک دقیقه به ما بپیوندید.
درخواست مشاوره حقوقی
در کمتر از یک دقیقه به ما بپیوندید.
چه کمکی می تونم بکنم؟

تعهد

یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل ملکی خوب تعهد است . این ویژگی به پیش برد سریع تر و بهتر پرونده ملکی کمک شایانی می کند. وکیل متعهد در کنار استفاده از تخصص و تجربه کاری خود نسبت به موکل و حل مشکلات پرونده مسئولیت پذیراست. تعهد وکیل در پرونده زمانی نمود پیدا می کند که وکیل پرونده، خود را به جای موکل قرار دهد . همچنین باید بتواند احساسات و مشکلات موکل را درک کند. وکیل ملکی متعهد باید تلاش کند که پرونده با صرف کمترین زمان و هزینه به نتیجه برسد. تعهد باعث می شود که وکیل متخصص دعاوی ملکی و قرارداد ها تمام تلاش خود را برای حل مشکلات ملکی انجام دهد. ویژگی تعهد و احساس مسئولیت وکیل دعاوی ملک نسبت به موکل و پرونده ای که در دست دارد باعث می شود موکل به تلاش و تجربه ی وکیل دعاوی ملکی اعتماد بیشتری داشته باشد.

در دسترس بودن

پنجمین ویژگی یک وکیل ملکی خوب در دسترس بودن وکیل ملکی است. در روند هر پرونده ای ممکن است موکل سوالات و ابهاماتی از روند پرونده داشته باشد. در این صورت نیاز است با وکیل در ارتباط باشد تا پاسخ را دریافت یا رفع ابهام نماید. ممکن است موکل نتواند که از طریق حضوری با وکیل ملکی ارتباط برقرار کند.برای رفع این مشکل وکیل می تواند راه های ارتباطی ویژه ای برای این دسته از موکلین در نظر بگیرد. وکلا می توانند علاوه بر خدمات حضوری، مشاوره ی آنلاین را نیز در نظر بگیرند و در اختیار موکل قرار دهند. یک وکیل متعهد و وظیفه شناس باید به فکر آسودگی خاطر موکلین خود باشد. شما می توانید برای ارتباط با گروه وکلای لاهوت از طریق حضوری به آدرس تهران – منطقه 3 میدان ونک خیابان ملاصدرا بعد از تقاطع کردستان پلاک 47 و یا تماس تلفنی با شماره ی 02191326040اقدام کنید.

وظایف وکیل ملکی

وکیل ملکی که در امور املاک و مستغلات به طور تخصصی کار می کند و صرفا مبادرت به این نوع وکالت تخصصی دارد باید تمام دانش و تمرکز خود را در این حیطه کاری قرار دهد. جدا از این وظیفه سایر وظایفی که موکل از وکیل ملکی در تهران انتظار دارد چیست؟ وکیل ملکی باید سعی کند با انجام به موقع و قانونی وظایف خود مانع از ورود خسارات جبران ناپذیر و از دست دادن فرصت های موکل خود شود. هر کدام از وظایفی که در این مقاله بیان شده در  نحوه دادرسی امور ملکی از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. حذف کردن یا ناقص انجام دادن هر کدام از این  وظایف قانونی روند پرونده را با مشکلات جدی حقوقی مواجه خواهد کرد. در ادامه به بعضی از مهم ترین وظایف وکیل ملکی اشاره می کنیم:

تنظیم دادخواست و لایحه

یکی از وظایف اصلی تمامی وکلا از جمله وکیل ملکی تنظیم دادخواست و لایحه ی دفاعی است. تنظیم دادخواست و لایحه مهارتی است که نشان دهنده ی تخصص،تجربه و علم وکیل ملکی می باشد. وکیل دعاوی ملکی موظف است که طبق قانون دادخواست حقوقی یا کیفری را به صورت مستند و مستدل تنظیم نماید. وکیل باید در زمان مناسب عمل مقتضی که در نظر دارد را انجام دهد. در نهایت با تشخیص صحیح مرجع ، وکیل باید دادخواست را به دادگاه صالح تقدیم کند. هر چه سابقه، دانش و تجربه ی وکیل دعاوی ملکی بیشتر باشد ، دادخواست و لایحه ی دفاعی وکیل ملکی قوی تر است. در نتیجه احتمال پیروزی در پرونده بیشتر خواهد بود. وکیل دعاوی ملکی موظف است برای پیش برد پرونده ،تسریع روند دادرسی و دفاع از موکل لایحه ی دفاعی را با توجه به مستندات و دلایل ابرازی موکل تنظیم و ضمیمه ی پرونده نماید.

 

شرکت در جلسات دادرسی و دفاع از موکل

وظیفه ی دیگر وکیل ملکی که طبق تصریح قانون موظف است انجام دهد، حضور به موقع در جلسات دادرسی و دفاع از موکل است . به موجب تصریح متن ماده 94 قانون آیین دادرسی کیفری هر یک از اصحاب دعوا می توانند به جای خود وکیل به دادگاه معرفی کنند و شخصا در دادگاه حضور نداشته باشند. مگر زمانی که دادگاه صالح حضور یکی از طرفین یا هر دو را ضروری تشخیص دهد. وکیل دعاوی ملکی موظف است در زمان تعیین شده توسط دادگاه صالح از حق و حقوق قانونی موکل خود دفاع کند. وکیل دعاوی ملکی می تواند برای دفاع از موکل از مستندات، ادله های ابرازی و اسناد ارائه شده، استفاده کند. وکیل متخصص دعاوی ملکی و قراردادها باید با ارائه ی دلایل موثر موکل،اقناع قاضی، توجه به ایرادات و اشکالات مطروحه ی طرف مقابل دعوی سعی در احقاق حق قانونی و دفاع موثر از موکل داشته باشد.

اجرای رای

یکی از وظایف اجرایی و عملی وکیل ملکی اجرای رای است. اجرای حکم مجموع اعمال قانونی است که برای اجرای حکم قطعی از دادگاه نخستین درخواست می شود. مرحله ی اجرای رای نیازمند پیگیری و صرف وقت زیادی از جانب وکبل ملک است. این مرحله یکی از مهم ترین مراحل دادرسی است و باید بدون فوت وقت و در زمان مناسب انجام شود.اجرای رای ازجایگاه ویژه ای برخوردار است. چانچه حکمی قابلیت اجرا نداشته باشد ارزشی ندارد. از آنجایی که محکوم له پرونده صرفا با اجرای حکم به حق و حقوق قانونی خود نائل می شود این مرحله از اهمیت بالایی بر خوردار است. در راستای اجرای این مرحله ی مهم وکیل پرونده وظیفه ی درخواست صدور اجرائیه را به عهده دارد. وکیل متخصص دعاوی ملکی و قراردادها باید پس از صدور رای قطعی و اطمینان از حصول شرایط صدور اجرائیه از دادگاه نخستین تقاضای صدور اجرای حکم را بنماید

مراجعه به ادارات (مثل اداره ثبت)

وکیل ملکی علاوه بر رعایت سایر وظایف قانونی که در بالا به آن ها اشاره کردیم گاهی در اثنای رسیدگی به پرونده ی ناقص به اطلاعات بیشتری نیاز پیدا می کند. وکیل ملک ناچارا موظف می شود یکسری استعلامات، مدارک یا توضیحاتی را از سایر مراجع قضایی یا غیر قضایی اخذ نماید. وکیل متخصص دعاوی ملکی و قراردادها خود را موظف می داند جهت دفاع موثر تر و در راستای حفظ حقوق موکل ازهیچ تلاشی دریغ نکند. وکیل ملک باید در صورت نیاز با مراجعه به ادارات و اخذ اطلاعات لازمه به تسریع پرونده و صدور رای به نفع موکل کمک نماید. علاوه بر این موارد وکیل ملک باید از تخصص و سابقه ی درخشان خود به نحو احسن استفاده کند. وکیل دعاوی ملک باید اقدامات حرفه ای خود را در زمان مناسب انجام دهد تا با اهمال کاری سبب فوت وقت و از بین رفتن فرصت های قانونی نشود.

اهمیت استفاده از وکیل

وکیل ملکی با دانش بالا و تجربیات خود به طور تخصصی در اختیار اشخاصی است که در جریانات معاملات ملکی قرار دارند. این افراد از قوانینی که هر روز به روز رسانی می شوند اطلاعاتی ندارند. از طرفی اهمیت معاملات ملکی هر روز بیشتر می شود .در این پروسه قطعا تمایل دارید که ریسک معاملات منعقد شده به حداقل برسد .وکیل ملک که تجارب با ارزشی دارد و به پیچیدگی های دعاوی ملکی آشنا است می تواند با تخصص خود خطرات تضییع حق شما را به حداقل برساند. اما چنانچه به هر دلیلی تمایلی برای استفاده از وکیل متخصص دعاوی ملکی و قراردادها ندارید ممکن است سبب ایجاد هزینه های بیشتر برای پرونده شوید .پس توصیه ما به شما این است که حتی المقدور از مشاوره ی حضوری یا تلفنی وکلای مجرب گروه حقوقی لاهوت استفاده کنید. .اگر به مشاوره تخصصی در زمینه ملکی نیازمندید با ما در تماس باشید.

دعاوی تخصصی ملکی

وکیل ملکی با انواع زیادی از دعاوی ملکی سر و کار دارد. این دعاوی شرایط و ویژگی های مختص به خود را دارند و نحوه ی دفاع و رسیدگی به هر کدام با دیگری متفاوت است. دعاوی ملکی به سه دسته :
1-حقوقی
2- کیفری
3- ثبتی
تقسیم بندی می شوند. هر کدام از این دعاوی انواع مختلفی دارند که بعضا دارای شباهت های زیادی هستند. تشخیص صحیح و قانونی این تفاوت ها جز به دست وکیل ملکی میسر نیست. وکیل ملکی در تهران با بهره گیری از دانش و تکیه به تجارب کاری خود برای طرح این دعاوی ادله، مستندات و اسناد ارائه شده را بررسی می کند. تا در زمان مقرر و بسته به عنوان و ماهیت دعوا در مرجع مشخص شده طرح کند. طرح این دعاوی در دادگاه های صالح اهمیت وتاثیر بسیار زیادی در موفقیت پرونده دارد. در ادامه به مهم ترین این دعاوی اشاره میشود:

مهم ترین دعاوی تخصصی ملکی

دعاوی ملکی علاوه بر پیچیدگی از گستردگی و تنوع بالایی برخوردارند. تنوع و شباهت های دعاوی مختلف ملکی باعث می شود بسیاری از افراد غیر حقوقی در تعریف و تعیین مصادیق دعاوی ملکی دچار اشتباه و سردرگمی شوند. از طرفی با بالا رفتن اهمیت روز افزون ملک ، افزایش معاملات ملکی و بالا رفتن تورم و هزینه های جانبی اهمیت استفاده از وکیل در دعاوی ملکی بیش از پیش احساس می شود. عدم استفاده از تخصص وکیل مجرب و متخصص این حوزه می تواند آسیب های جبران ناپذیری به پرونده ی مطروحه وارد نماید. وکیل ملکی با تسلط ، دانش حقوقی، به کارگیری سایر مهارت و توانایی های حقوقی و شناخت دقیق این دعاوی بهترین و کم هزینه ترین روش طرح دعوی را به شما پیشنهاد می دهد. وکیل متخصص از اطاله ی پرونده و ضررهای مالی جلوگیری می کند. در ادامه به مهم ترین دعاوی ملکی اشاره می شود:

وکیل ملکی و دعوای رفع تصرف عدوانی حقوقی

وکیل ملکی زمانی می تواند دعوای تصرف عدوانی طرح کند که شخصی قبلا ملک را در تصرف داشته است اما در حال حاضر این ملک به طور غیر قانونی در تصرف شخص دیگری قرار دارد. و مالک در صدد پس گیری ملک است. دعوای تصرف عدوانی ارکان خاصی دارد. این دعوی در دو جنبه ی حقوقی و کیفری و فقط در اموال غیر منقول قابل طرح است. دعوی تصرف از پر تعداد ترین پرونده های مطروحه می باشد. این دعوا شباهت هایی با دستور تخلیه ، حکم تخلیه و خلع ید دارد. معمولا افرادی که سواد حقوقی ندارند در مصادیق و تعاریف این دعاوی دچار اشتباه می شوند. همین امر نشان دهنده ی لزوم استفاده از وکیل دعاوی ملکی است. در دادخواست رفع تصرف عدوانی باید شرایط طرح دعوای تصرف عدوانی توسط وکیل ملکی رعایت بشود.دعوای تصرف عدوانی نیازی به اثبات مالکیت ندارد و دعوای غیر مالی محسوب می شود.

وکیل ملکی و دعوای خلع ید

یکی دیگر از دعاوی مهم ملکی دعوای خلع ید است.این دعوا یک دعوای حقوقی است که فقط در اموال غیر منقول راه دارد. در این دعوا شکایت کیفری امکان پذیر نیست. دعوای خلع ید زمانی مطرح می شود که شخصی به طور غیر قانونی در ملک شخص دیگری تصرف کند و مالک بخواهد که ملک را از دست شخص غاصب خارج کند. ماده ی 308 قانون مدنی دعوای خلع ید را تحت عنوان تصرف غاصبانه معرفی می کند. در این دعوا باید ارکان قانونی طرح دعوای خلع ید توسط وکیل ملک رعایت شود. دعوای خلع ید و تخلیه ید در عین حال که شباهت هایی دارند اما دارای تفاوت هایی هستند که نباید با هم خلط شوند. استفاده از دانش، تجربه و تخصص وکیل متخصص دعاوی ملکی و قراردادها به شناخت ما در این تفاوت و مصادیق کمک میکند. این دعوا در در صلاحیت دادگاه محل مال غیر منقول است.

وکیل ملکی و دعوای سرقفلی

وکیل ملکی تبحر کافی جهت طرح دعوای سرقفلی دارد. سرقفلی یکی از مهم ترین دعاوی ملکی است. افراد زیادی در جامعه درگیر مسائل پیرامون آن هستند. پرونده های زیادی با موضوع سرقفلی وجود دارد که نشان از اهمیت این موضوع در جامعه است. تعریف سرقفلی طبق قانون مبلغی است که موجر در ابتدای قرارداد اجاره از مستاجر دریافت می کند و ارتباطی با اجاره ماهانه ندارد. حق سرقفلی فقط در املاک تجاری وجود دارد. وکیل دعاوی ملکی که امور ملکی و سرقفلی تبحر دارد و به قوانین موجر و مستاجر سال 56 و 76 مسلط است در راستای موضوع این دعوا تلاش می کند. حق سرقفلی با حق کسب و پیشه تفاوت دارد و امروزه حق کسب و پیشه کاملا منسوخ شده و جای خود را به حق سرقفلی داده است. دعاوی سرقفلی دارای پیچیدگی های خاصی هستند که برای آگاهی دقیق تر مستلزم استفاده از تجربیات وکیل ملکی است.

دادگاه صالح در دعاوی ملکی

طبق یک قاعده کلی برای دعاوی حقوقی دادگاه محل وقوع مال و برای دعاوی کیفری دادگاه محل وقوع جرم صالح است. فلسفه ی دادگاه محل وقوع مال در دعوای حقوقی اداره ی راحت تر و پیشرفت سریع تر پرونده ی ملکی است. وکیل ملکی باید قبل از طرح دعوا دادگاه صالح را مشخص کند. تشخیص دادگاه صالح در دعاوی ملکی به عنوان و ماهیت دعوای شما بستگی دارد. تشخیص دادگاه صالح امری است که باید به وکیل ملکی سپرده شود. ملاک تشخیص صلاحیت دادگاه یکی از موارد سردرگمی برای افرادی است که قصد طرح دعوا در مراجع قضایی را دارند. وکیل متخصص دعاوی ملکی و قراردادها با توجه به اینکه قصد شما دعوای حقوقی، کیفری یا ثبتی است مرجع صالح را مشخص می کند.از مواردی که سبب سردرگمی می شود می توان به این اشاره کرد که در بعضی پرونده ها امکان طرح هر سه دعوا فوق الذکر وجود ندارد.

مدت زمان دعاوی ملکی

وکیل ملکی می تواند مدت زمان پروسه دعاوی ملکی را مشخص کند؟ پاسخ به این سوال نسبی است. مدت زمان رسیدگی به دعاوی ملکی به عوامل مختلفی بستگی دارد که بسیاری از این عوامل از دست وکیل ملک خارج است به عنوان مثال : وکیل دعاوی ملکی باید ادله و مستندات شما را بررسی کند و چالش ها و پیچیدگی های دعوا را بیابد. اینکه آیا در دعوا به کارشناسی یا رسیدگی به پرونده های دیگر نیازی هست یا خیر. اینکه آیا شما می توانید هزینه های دعوا را تقبل کنید یا خیر، روند و پروسه ی دعوا را متفاوت می کند. ضمن اینکه دعاوی ملکی مطروحه در دستگاه قضا و محاکم دادگستری بسیار پر تعداد هستند و این مسئله سبب طولانی شدن مدت زمان رسیدگی به پرونده ها میشود . اما طبق یک قاعده کلی بین 6 ماه تا 2 سال برای رسیدگی و حصول نتیجه زمان لازم است.

حق الوکاله وکیل در پرونده ملکی

وکیل ملکی حق الوکاله پرونده ملکی را با توجه به عوامل موثر در پرونده تعیین و به موکل اعلام می کند می کند. افرادی که برای تنظیم وکالت نامه پرونده های ملکی خود به دفتر وکلا مراجعه می کنند این نگرانی را دارند که حق الوکاله ی پرونده به چه صورت محاسبه می شود و تکلیف هزینه های وکیل چه می شود. این سوالات پاسخ واحدی ندارند و به عوامل بسیاری گره خورده است. وکیل ملک باید با موافقت موکل قراردادی را برای تعیین حق الوکاله پرونده ملکی تنظیم کند حق الوکاله جز در برخی موارد از قانون خاصی پیروی نمی کند و به توافق طرفین بستگی دارد. میزان حق الوکاله به اینکه پرونده تا چه حد چالش و پیچیدگی دارد و در چه مرحله ای از دادرسی قرار دارد متغیر است. در دعاوی ملکی طرفین عرفا 10 درصد از ارزش ملک را جهت حق الوکاله در نظر می گیرند.

دریافت مشاوره دعاوی ملکی

وکیل ملکی جدا از به عهده گرفتن وکالت پرونده های ملکی می تواند وظیفه مشاوره امور ملکی را نیز به عهده بگیرد. دعاوی ملکی مباحث پیچیده ای دارند. در صورت بروز مشکلات حقوقی و کیفری در امور ملکی حل آنها از عهده ی افراد غیر متخصص خارج است. باید برای حل مسائل ملکی به وکیل ملکی مراجعه کنید. وکیل متخصص دعاوی ملکی و قراردادها از مهارت بالایی جهت حل مشکلات ملکی شما برخوردار است .وکیل ملک تلاش می کند که با ارائه سریع ترین و بهترین راه شما را در رسیدن به حقوق قانونی خود یاری دهد. در برخی موارد افرادی که درگیر پرونده های ملکی هستند به هر دلیلی تمایلی برای داشتن وکیل ملکی ندارند اما ابهامات و سوالاتی دارند. پاسخ به این سوالات در توان و تخصص وکیل ملکی است. شما می توانید با انتخاب یکی از روش های زیر از خدمات حقوقی گروه وکلای لاهوت استفاده کنید.

انواع روش های مشاوره

نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه ملکی دارید؟ اگر به عنوان صاحب املاک سوالاتی دارید و به هر دلیلی نیازی به امور وکالتی وکیل ملکی ندارید، می توانید از مشاوره وکلای ملکی استفاده کنید. وکلای ملکی در تهران علاوه بر انجام امور وکالت دعاوی ملکی شما می توانند در تمامی زمینه های ملکی خدمات مشاوره ای ارائه دهند. یکی دیگر از خدمات ارزشمندی که به دلیل بالا رفتن ارزش ملک و تراکم سرمایه گذاری در این حوزه از طرف وکلای ملکی ارائه می شود، مشاوره ی تنظیم قرارداد ملکی است. اگر در مرحله ی تنظیم قرارداد هستید ممکن است برای تجربه ی یک معامله ی امن و قانونی به تخصص و تجربه یک وکیل متخصص دعاوی ملکی و قراردادها نیاز داشته باشید. شما می توانید برای دریافت خدمات یکی از روش های زیر را انتخاب کرده و پاسخ خود را از وکلای ملکی و متخصص گروه وکلای لاهوت دریافت کنید

مشاوره حضوری

چنانچه به خدمات مشاوره حضوری با وکیل ملکی گروه وکلای لاهوت نیاز دارید می توانید به آدرس به تهران – منطقه 3 میدان ونک خیابان ملاصدرا بعد از تقاطع کردستان پلاک 47 گروه حقوقی وکلای لاهوت مراجعه کنید.

مشاوره تنظیم قرارداد

اگر در مرحله ی تنظیم قرارداد هستید و تمایل دارید یک معامله ی ایمن را تجربه کنید و درگیر مشکلات حقوقی و کیفری ناشی از قرارداد ملکی نشوید توصیه میکنیم که از تخصص و تجربه ی وکیل متخصص دعاوی ملکی و قرادادها استفاده کنید.شما می توانید برای تنظیم قرارداد ملکی از خدمات مشاوره و تنظیم قراداد وکیل ملکی گروه وکلای لاهوت استفاده کنید.

مشاوره آنلاین

اگر ساکن تهران نیستید یا به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری را ندارید، نگران نباشید. چنانچه در امور ملکی و قراردادی سوال دارید یا از وکیل ملکی درخواست مشاوره آنلاین دارید می توانید با وکیل ملکی گروه وکلای لاهوت به شماره ی 02191326040 تماس بگیرید و از خدمات وکیل ملکی استفاده نمایید.

وکیل ملکی در تهران

اگر ساکن تهران هستید و برای امور ملکی به تخصص وکیل ملکی نیاز دارید می توانید برای امور وکالتی، تنظیم قرارداد و مشاوره به تهران – منطقه 3 میدان ونک خیابان ملاصدرا بعد از تقاطع کردستان پلاک 47 گروه وکلای لاهوت مراجعه کنید یا با دفتر گروه وکلای لاهوت به شماره ی 02191326040 تماس بگیرید و از خدمات وکیل ملکی استفاده نمایید.

فهرست

021 91326040